2 Kişilik Ücretsiz Oyunlar

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Sürüm 1.7.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Free Offline
Mobil cihazınızda birden fazla oyuna aynı anda sahip olmak isterseniz bu muhteşem uygulamayı indirebilirsiniz.

2 Kişilik Ücretsiz Oyunlar, mobil uygulamasında birbirinden farklı bir çok oyun yer alıyor. Her oyunu oynayan kişi sayısı, mantığı tamamen farklıdır. Akıllı cep telefonunuzda tek bir uygulama ile bir çok mobil oyun oynamak isterseniz 2 Kişilik Ücretsiz Oyunlar uygulamasına sahip olabilirsiniz. Aplikasyon evli çiftler, kardeşler, çocuklar ve ebeveynleri veya arkadaşların birlikte zaman geçirmesi için de ideal bir şekilde oluşturulmuştur.

Ayrıca bu iki oyunculu oyunlar son derece eğlenceli olup ve rekabet gerektiren heyecan verici oyunlardır. Her bir oyun ekstra 3, 4, 5 ve 6 oyuncuyla oynama seçeneği de olan iki kişilik oyunlardandır. Daha fazla oyuncu, daha fazla eğlence demek. Oyunu oynayacak kimse yoksa tek kişilik oyun modunda oynayabilir ve daha sonra arkadaşlarınızı yenmek için pratik yapabilirsiniz. 

Tek tek bir çok oyun indirip eğlenmek yerine bir tek uygulama indirip içerisinde bulunan bir çok mini oyunda yer alabilirsiniz. Tamamı 6 kişinin aynı ekranda oyun oynayabileceği şekilde düzenlen 2 Kişilik Ücretsiz Oyunlar uygulaması mobil cihazınızda sizleri bekliyor olacak. oyuna sahip olarak sizde arkadaşlarınıza, ailenize ve daha bir çok kişiye aynı anda meydan okuyabilirsiniz. Oyunu Android cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

2 Kişilik Ücretsiz Oyunlar indir